Avon Kataloğu 2016

ikea katalog tekzen katalog

avon ağustos kataloğu 2016 avon temmuz kataloğu 2016 avon haziran kataloğu 2016 avon Nisan kataloğu 2016 avon Mart kataloğu 2016

Avon Kasım 2015 kataloğunu Online inceleme
Avon Eylül 2015 kataloğunu Online inceleme
Avon Ağustos 2015 kataloğunu Online inceleme
Avon Temmuz 2015 kataloğunu Online inceleme

avon temmuz K10 2015 fırsat broşürü sayfası
avon Son Yazılar

Dore Eylül Kataloğu 2013 Dore KataloğuDore Ağustos kataloğu 2013 yayınımızla karşınızdayız. Katalog yine sizlere çok özel Dore fırsatları getiriyor. Bu ayın en ilgi çekici ürünlerini online dore kataloğu vasıtasıyla incelemek için hemen üstten kataloğun köşelerinden çevirmek suretiyle bunu gerçekleştirebilirsiniz.

Dore kataloglarından veya mağazalardan birçok kozmetik ürünü ediniyorsunuz.  Göz kalemleri bunlar arasında satışı en çok gerçekleştirilen ürün grupları arasında yer alıyor. Eye-liner’ın şık görüntüsünün bakışlarınız ve tarzınız üzerinde büyük etkisi vardır. Her ne kadar uygulaması zor bir teknik olsa da, düzgün uygulanan eyeliner antik Mısır’dan kalma modasıyla özensiz bir makyajı bile daha çekici hale getirerek etkili ve keskin bakışlar yaratır.

Dore Eylül kataloğu içerisinde eyeliner kalem ve likit olarak iki ayrı çeşitte bulunur. Kalem eyelinerlar uygulaması daha kolay olduğu için, eyeliner ile yeni tanışanlara önerilir.

Makyaj sıralamasında yapılan yanlışlardan biri de eyelinerın makyajdaki uygulama sıralamasıdır. İdeal olan eyeliner’ı; pudra ve allıktan sonra, göz gölgelendirme işlemi ve rimelden önce uygulamaktır.

Göz kapaklarının üzerinden tek dokunuşta yumuşak bir çizgi çekmeye çalışmak sinir bozucu olabilir. Bunun çözümü boylu boyunca bir çizgi çizmeye çalışmak yerine, istenen genişlik ve uzunluğa erişinceye kadar kirpiklerin dibinden süpürür gibi çizgiyi içten dışa doğru ilerletmektir. Kontrolün elinizde olacağı bu yöntemle daha iyi sonuçlar elde edebilir, düz çizgi çizerken oluşabilecek taşma ve kayma gibi hataları ortadan kaldırabilirsiniz. Eyeliner’in içten ince başlayarak dışa kalınlaşarak devam etmesi, kirpiklerinizi de daha dolgun ve formlu gösterecektir. Tabi önce Dore Eylül kataloğu‘ndan sizin için ideal olanı seçmelisiniz.

Eyeliner’i uyguladıktan sonra dağıtarak puslu bir görünüm elde etmek için asla parmak ucunuzu kullanmayın. Vazelin ile nemlendirilmiş pamuklu bir çubuk yardımıyla içten dışa, süpürme hareketleriyle ufak düzenlemeler yapabilir, puslu bir görünüm elde edebilirsiniz.

Genellikle, eyeliner göz makyajında kullanılan renklerin tonları ile eşleşmelidir. Eğer gri tonlarında puslu bir makyaj yapacaksanız, eyelineriniz gri olmasa bile puslu görüntüye sahip olmalıdır. Bunun anlamı mavi tonlardaki göz makyajınızı yine mavi tonlarda bir eyeliner ile tamamlamanız gerektiği değil, renkleri ve teknikleri birbirleriyle doğru kombinlemektir.  “Dore Temmuz kataloğu 2013” ürünlerinden tercih yaparken buna dikkat etmelisiniz.

Rimel tonları da eyeliner ile mantıksal olarak eşleştirilmiş olmalıdır. Dore Siyah rimel yerine koyu kahverengi rimel kullanırsanız bunu kahverengi tonlarında bir eyeliner ile tamamlamalısınız. Unutmayın ki, doğru uygulanan eyeliner; gözlerinizi ve kirpiklerinizi ön plana çıkararak bakışınızı zenginleştirmeli, onları geri plana atmamalıdır.

Eyeliner uygulamasını adım adım özetlemek gerekirse:

-Göz kapakları temizlenir, nemlendirilir ve dore eyelinerin kalıcı olması için kapatıcı ile astar çekilir.

-İsteğe göre uygulanacak eyeliner renginin bir ton açık rengi göz farı eyeliner öncesi uygulanır.

-Eyeliner şeklini oluştururken, eğer gözleriniz küçükse daha büyük bir görünüm kazandırmak için; üst göz kapağınızın kirpik diplerine kalınca kuyruk yapmalı, alt kirpik diplerinize de hafif bir far ve kalem geçmelisiniz. Büyük gözlere sahip olanlar, eyeliner uygulamasından sonra kirpik içlerine koyu renk kalem uygulayarak gözlere daha orantılı bir form kazandırabilirler.  Bu konudaki ihtiyacınız olan ürünleri dore Eylül kataloğu 2013‘de bulabilirsiniz.

nun bulunduğu Dore Eylül Kataloğu 2013 Dore Kataloğu içeriğini görüntülediniz.

Dore Eylül Kataloğu 2013 Dore Kataloğu ile Benzer Yazılar:

Dore Eylül Kataloğu 2013 Dore Kataloğu Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

22 Şubat Saat : 3:07