Avon Kataloğu 2016

ikea katalog tekzen katalog

avon ağustos kataloğu 2016 avon temmuz kataloğu 2016 avon haziran kataloğu 2016 avon Nisan kataloğu 2016 avon Mart kataloğu 2016

Avon Kasım 2015 kataloğunu Online inceleme
Avon Eylül 2015 kataloğunu Online inceleme
Avon Ağustos 2015 kataloğunu Online inceleme
Avon Temmuz 2015 kataloğunu Online inceleme

avon temmuz K10 2015 fırsat broşürü sayfası
avon Son Yazılar

Avon Ocak 2013 KataloğuBu yazımızda yılın ilk yayınından, yani Avon Ocak 2013 kataloğu ürünlerinden bahsedeceğiz. Katalog 2013’e başlangıç kataloğu olması sebebiyle hayli fırsat ve kampanya barındırıyor.  Katalogdaki tüm detayların hemen üstteki online yayında bulabilirsiniz.

Avon Ocak kataloğu 2013‘le birlikte başka bir konuya değinmek istedik. Botoks yerine Avon ürünleri tercih edilebilir mi? Botoks kullanımının 1999 yılından beri %3 arttığını biliyor muydunuz? Bu pahalı ve kalıcı olmayan riskli uygulamanın “Alnımı hareket ettiremiyorum!” çığlıkları arasında kullanımının nedeni sizce nedir? Eğer siz de bizim gibi, size pahalıya mal olmuş bir iğnenin ve içinde ne olduğu tam olarak açıklanamayan sıvının gerçekten iyi görünmek için bir çözüm olmadığını düşünenlerdenseniz, Avon‘un kalıcı formüllerine bir göz atın…

İlk formülümüz cildimize iyi bakmak! Şimdi iyi baktığınız cildiniz, seneler sonra da sizinle koşuyor olacak. Eğer bakım için geç kaldığını düşünenlerdenseniz, “Hiç bir şey için geç değil!”

Yaşınız ne olursa olsun her gün, yüzünüzde ve boynunuzda SPF koruma faktörü içeren bir ürün kullanın. Avon ocak 2013 kataloğu, bu sinir bozucu yaşlılık lekelerinin gitmesini ve yenilerinin oluşmasından sizi korumaya yardımcı olacak geniş bir ürün yelpazesine sahip. Skin So Soft serisi, boyun ve göğüs bölgesini sıkılaştırmaya ve lekeleri yok etmeye yardımcı Skin So Soft Sıkılaştırıcı ve Yenileyici Vücut Losyonu(Ürün Kodu: 09676) gibi bir çok tüm vücudunuza uygulayabileceğiniz ürüne sahiptir.

Yüzünüzde, Anew SPF(rejuvinate, Reversalist, Ultimate veya Platinium serileri) ürünleri kullanmadan bir an bile evden çıkmamaya özen gösterin ve geceleri de bakımınıza devam edin! Bu ürünleri de Avon 2013 Ocak kataloğu sayısında bulmak mümkün. Her gün ve her gece boyun bölgenize de nemlendirici uyguladığınızdan emin olun. Yüzlerine özenli ve düzenli bakım uygulayan çoğu kadın, boyun bölgesini unutur! Sonuç? Boynunuzda yaşınızı ele veren sarkma ve kırışıklıklar…

Eğer “Botoks istemiyorum, ama kimyasal peelingi deneyeceğim” diyorsanız, denemeyin! Geçici çözümler için seans başına pahalı ücretler ödemek zorunda kalabilirsiniz. Avon’da ince çizgileri dolduran, yüksek maliyet ve yan etkisi olmayan; kimyasal peeling ile aynı sonuçları verecek ürünler vardır. Anew Clinical Line serisini inceleyebilir, pahalı ve yan etkileri olan problemlerinize; yüzünüzde ya da cüzdanınızda ağrı olmadan çözümler bulabilirsiniz.
Cildinize iyi bakarsanız, cildiniz de hayatınız boyunca size iyi bakacaktır.  Eğer yukarıda verdiğimiz öneriler ile güneş lekeleriniz, gözenek kontrolleriniz ve diğer cilt sorunlarınız için dermatolog muayenizi erteleyecekseniz, “Hayır! Bunu kastetmiyoruz!”.

Kaynak: avon ocak 2013 kataloğu

nun bulunduğu Avon Ocak 2013 Kataloğu içeriğini görüntülediniz.

Avon Ocak 2013 Kataloğu ile Benzer Yazılar:

Avon Ocak 2013 Kataloğu Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz