Avon Kataloğu 2016

ikea katalog tekzen katalog

avon ağustos kataloğu 2016 avon temmuz kataloğu 2016 avon haziran kataloğu 2016 avon Nisan kataloğu 2016 avon Mart kataloğu 2016

Avon Kasım 2015 kataloğunu Online inceleme
Avon Eylül 2015 kataloğunu Online inceleme
Avon Ağustos 2015 kataloğunu Online inceleme
Avon Temmuz 2015 kataloğunu Online inceleme

avon temmuz K10 2015 fırsat broşürü sayfası
avon Son Yazılar

Avon Mart Kataloğu 2013Avon Mart kataloğu 2013 bahar aylarının habercisi ilk avon kataloğu olma özelliğini taşıyor. Haliyle buna özel ürünlere yer verilmeye çalışılmış. Örneğin katalog kapağından yepyeni bir avon parfümü tanıtılıyor. Ayrıca yine 20. yıla özel indirimlerin de olduğunu hatırlatalım.

Bu muhteşem avon kataloğu incelemek isteyenler için burada. Bunun yanısıra Vitaminler ve Cilt Sağlığı konusunda birkaç bilgi paylaşmak istedik.
Hap formundaki bazı vitaminlerin antioksidan özelliği bilim adamları tarafından kanıtlanmıştır. Bir çok kozmetik ve cilt bakım şirketi yaşlanma etkilerini yavaşlatması nedeniyle ürünlerine vitaminleri dahil etmişlerdir.
Cilt sağlığında en çok kullanılan 5 vitamini inceleyelim.

E Vitamini: Cilt bakımında sıkça kullanımına rastladığımız E vitamini, içinde bulundurduğu antioksidanlarla; sigara dumanının, çevre kirliliğinin ve güneş ışınlarının yarattığı radikallerle savaşarak yaşlanma etkilerini geciktirir. “Avon mart kataloğu 2013” içerisindeki birçok yaşlanma karşıtı üründe bolca yer alıyor.
Vücudumuzda doğal olarak bulunan ve nemlendirici görevi gören E vitamini, hücre yenilenmesine de katkıda bulunur.
E vitamininin mucizevi yönü keşfedildiğinden beri, piyasada bulunan bir çok nemlendirici formüllerini revize ederek içeriklerine E vitaminini eklemişlerdir. Cildinizi kozmetik ürünleriyle E vitaminine doyurabileceğiniz gibi, eczanelerden de kapsül halde jellerini alabilir; özellikle göz ve dudak çevresine uygulayabilirsiniz.

A Vitamini: A vitamini cilt hücrelerinin yüzeyine yeni ve taze cilt hücreleri getirerek eski hücreleri cildi terk etmeye zorlar. Akne ve leke tedavisinde kullanılan A vitamini, cildimizin enfeksiyonlara karşı direncini arttırarak yaraların hızlı bir şekilde iyileşmesinde önemli rol oynar.

A vitamini kullanımına başlamadan önce yapabileceğiniz en iyi şey dermotolog’unuzla görüşüp size özel bir reçete oluşturmasını istemek olacaktır çünkü A vitamininin sık kullanımı cildinizde tahrişe neden olabilir. A vitamini ihtiyacınızı yumurta sarısı, havuç, yeşil sebzeler, domates ve kayısıdan da karşılayabilirsiniz. Yine avon mart kataloğu 2013‘ün bazı ürünlerinde çok özel dozlarda kullanılıyor.

K Vitamini: Eğer göz çevrenizdeki mor ve koyu halkalardan şikayetçiyseniz, K vitamini ihtiva eden bir göz kremi sizin kurtarıcınız olacaktır. Yeşil yapraklı sebzeler, pancar yaprağı, tahıllar, yoğurt ve kefirde bulunur. Avon göz kremlerinin bir kısmı bu vitamini içerir.

C Vitamini: Antioksidanların bir başka super-starı da C vitaminidir. Avon mart 2013 kataloğu içindeki bir çok cilt bakım ürününde bulunan C vitamini özellikle yaşlanma etkilerini önleyici hatta bu etkileri tersine çeviren tazeleyici, dolgunlaştırıcı özelliği ile cildimizin en iyi dostudur. Eczanelerde serum halde; yiyeceklerde ise günlük tükettiğimiz sebze ve meyvelerin tümünde bulabilirsiniz.

B Vitamini: Avon ürünlerinin olmazsa olmazlarından B vitaminine geldik. B vitamini cilt sağlığının korunmasında ve enfeksiyonların oluşmasında sizin yanınızda savaşan, bir vitamindir. Cilt dokularını güçlendirme özelliği bulunduğu için B vitamininin düzenli kullanımı ciltte sarkmaların önlenmesi ve akne tedavisi için de önemli bir vitamindir.B-3, B-5, B-6, B-12 gibi formları bulunan bu vitaminin vücutta depolanmaması nedeniyle düzenli takviyesi önerilir. Raflarda B vitamini ihtiva eden bir çok nemlendirici ürün, temizleyiciler ve B vitaminli losyonlar bulabilmek mümkündür. Eczanelerde serum halde, yiyeceklerde ise hayvansal gıdalarda, baklagillerde, brokoli ve erikte bulunur. Tüm bu vitaminler hemen üstte bulunan Avon Mart kataloğu 2013‘te gördüğünüz ürünlerin birçoğunda bulunuyor. Cildinizi vitaminsiz bırakmamanızı tavsiye ediyoruz.

nun bulunduğu Avon Mart Kataloğu 2013 içeriğini görüntülediniz.

Avon Mart Kataloğu 2013 ile Benzer Yazılar:

Avon Mart Kataloğu 2013 Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

26 Şubat Saat : 2:49