Avon Kataloğu 2016

ikea katalog tekzen katalog

avon ağustos kataloğu 2016 avon temmuz kataloğu 2016 avon haziran kataloğu 2016 avon Nisan kataloğu 2016 avon Mart kataloğu 2016

Avon Kasım 2015 kataloğunu Online inceleme
Avon Eylül 2015 kataloğunu Online inceleme
Avon Ağustos 2015 kataloğunu Online inceleme
Avon Temmuz 2015 kataloğunu Online inceleme

avon temmuz K10 2015 fırsat broşürü sayfası
avon Son Yazılar

Avon Ekim Kataloğu 2013Avon ekim kataloğu 2013 yazımızda sizlere yılın 11. yayını olan ve üretildikten sonra ilk kez kullanıcısıyla buluşan birçok ürünün yer aldığı avon kataloğunu tanıtacağız. Kapağında yeni bir parfümün yer aldığı kataloğu hemen üst bölümden online inceleyebilirsiniz.

Kadınlar için güzel görünmenin ne kadar önem taşıdığını artık tüm dünya bilmekte. Kadınlar; bakımlı olmak, beğenilmek, farklılık yaratmak için adeta uzun uğraşlar sergilerler. Her kadın bakımlı olmayı güzel görünmeyi zaten hak eder. Avon kataloğu ürünleri genelde bu amaca hizmet eder. Güzel görünmek bazen sadece bir ruj sürerek veya göze sürülen bir kalem ile sağlanabilir ama kadınlar genelde kusursuz olmayı severler ve bunun içinde pahalı kozmetiklere adeta bir servet öderler. Avon kozmetik yapmış olduğu tüm çalışmalarında adeta kadınların sesine ön ayak olmuş ve onların istekleri doğrultusunda ürünler çıkarmayı ve bu ürünlerin satışlarında rekorlar kırmayı başarmıştır.

Çıkarmış olduğu ürünler arasında bir tanesi var ki kullanan bayanlardan tam not almış ve beklentilerin üstüne çıkmıştır. Avon Ekim kataloğu 2013’de online inceleme fırsatı bulabileceğiniz bu ürün; Extra Lasting Uzun Süre Kalıcı Ve Dolgun Görünüm Veren Ruj dur. Kullanıp memnun kalmayan kadın yok denilecek kadar azdır. Çünkü ürünün özelliği açısından harika ve çok işe yarayan bir üründür. 6 çeşit renge sahip hem parlatıcı hem de dolgun gösteren özelliğe sahip harika bir ürün. Extra Lasting Uzun Süre Kalıcı Ve Dolgun Görünüm Veren Ruj özelliği açısından sürüldüğü andan itibaren daha dolgun ve daha dikkat çekici dudaklara sahip olmak isteyen bayanlara özel olarak avon 2013 ekim kataloğuna yerleştirildi.

Kullanımı ise çok basit olan ürünün ilk önce ruj tarafını dudağımıza sürüyoruz, sürdükten sonra ortalama 5 dk kadar bekliyoruz, o sırada dudaklarda hafif yanma şeklinde bir mentol tadı gibi his olacaktır bu gayet normaldir. Dudaklarımız tamamen kuruduktan sonra parlatıcı kısmını sürüyoruz ve daha iri, daha dolgun, dikkat çekici dudaklara sahip olduğumuzu görüyoruz. Dudaklarınız daha çok ön plana çıksın ve daha belirgin olsun diyorsanız bu ürünü mutlaka kullanmalısınız. Hem güzel bir dudak, hem de ışıltılı bir yüz. Sizi güzel yapmaya yetecek artacaktır bile. Dilediğiniz an tazeleyebilir ve sürekli yanınızda bulundurabilirsiniz. Avon Ekim Kataloğu 2013’den istediğiniz rengi seçip sipariş verebilir ve bir an önce siparişinizi alıp hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Artık dolgun ve ışıltılı dudaklar rüya değil, gerçeğin ta kendisi.

nun bulunduğu Avon Ekim Kataloğu 2013 içeriğini görüntülediniz.

Avon Ekim Kataloğu 2013 ile Benzer Yazılar:

“Avon Ekim Kataloğu 2013” için 14 Yorum

 1. seda nur dedi ki:

  avondan little black dress alıcam ama nasıl kimden alırım

 2. hatice çemrek dedi ki:

  ekim katoloğundan sayfa 187 den ruj siparişi vermişdim ne zaman geleceğini sorabilirmiyimm

 3. mahmut tuncer dedi ki:

  eski avon kataloglarını arıyorum özellikle 2012 ve öncesi elinizde mevcut mudur?

 4. ayla dedi ki:

  bn 16 yaşındayım bu kullanmak benim için sıkıntılımı sormak isterim

 5. SEBAHAT dilen dedi ki:

  ben her şeyi çok beğendim ama nasılüye olucağımı bilmiyorum lütfen yardım edin

  • nur özdoğan dedi ki:

   uye olmak ıçın yardımcı olurum.uyelık ucretısz ayrıca hemen uyelık acılır.

 6. zehra yapar dedi ki:

  Daha önceki katalogda bulunan herve leger edt lütfen tekrar satışa ekleyebilirmisiniz hic biryer de bulamıyoruz ve istekler var, bunun yerine soft mask i kaldırabilirsiniz onun kadar kötü kokan bir parfüm yok

 7. deniz deniz dedi ki:

  Sebahat hanım uye olmadıysanız yardımcı olabilirim ücretsiz üyelik ve parfüm hedıyesını kaçırmayın.

 8. sebnem gonul dedi ki:

  Ben uye olmak istemiyorum sadece urun almak istiyorum nasil yapicam

Avon Ekim Kataloğu 2013 Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

21 Eylül Saat : 6:33